Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

W sklepie centrumtargowa.pl klienci mogą dokonać płatności za zamówienie na 4 różne sposoby. To pozwoli na sprawną i szybką realizację zamówienia. Każda z dostępnych metod płatności w naszym sklepie jest w pełni bezpieczna.
 
 
1 .Szybkie płatności online.
 
Są to szybkie przelewy internetowe obsługiwane przez IdoSell. Za pośrednictwem tego systemy płatności, nasi klienci mogą szybko i bezpiecznie zapłacić za złożone zamówienie. Dokonanie płatności trwa kilka sekund, a wpłata po chwili jest widoczna na naszym koncie. 
 
2. Tradycyjny przelew.

Przelew bezpośrednio z konta klienta na nasze konto bankowe. Płatność powinna być widoczna po 24 h od wykonania przelewu. Dane do przelewu znajdują się poniżej.
SAMSEL I SYN Stanisław Samsel Mariusz Samsel Sp. J.
Ul. Targowa 8
07-410 Ostrołęka
KURPIOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY W MYSZYŃCU
55 8920 0001 0007 8722 2000 0040
 
W celu przyspieszenia realizacji zamówienia prosimy o przesłanie bankowego potwierdzenia płatności w formacie .pdf na adres mailowy: e-sklep@centrumtargowa.pl
 
3. Płatność za pośrednictwem BLIK.

Jest to system szybkich i bezpiecznych płatności mobilnych, który umożliwia opłacenie zamówienia za pośrednictwem jednorazowego kodu wygenerowanego bezpośrednio w aplikacji bankowej. Po wygenerowaniu kodu należy go wprowadzić w punkcie akceptacji (strona internetowa). W kolejnym kroku należy potwierdzić transakcję w aplikacji bankowej.
 
 
4. Płatność za pobraniem.
 
Płatność za złożone zamówienie dokonywana jest u kuriera, który dostarcza paczkę.
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 434 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Realizacja zamówienia błyskawiczna, towar zgodny z zamówieniem:)
2024-03-26
Bardzo szybka realizacja. Dziękuję.
pixelpixel