Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozpuszczalniki

( ilość produktów: 16 )

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty, które znajdą zastosowanie w budownictwie. Dostępne są rozpuszczalniki do farb i lakierów, dzięki którym zdecydowanie łatwiejsze stanie się czyszczenie narzędzi przeznaczonych do malowania. Rozpuszczalniki, zwane również często rozcieńczalnikami pochodzą od znanych i renomowanych producentów, m.in. Boromax, Ofo oraz Dorex. Dostępne są również zmywacze do farb marki V33. Prezentowane w asortymencie modele przeznaczone są m.in. do usuwania starych powłok, zabrudzeń po dyspersjach polimerowych czy wyrobach poliwinylowych.

Jak wybrać rozpuszczalniki do farb?

Rozcieńczalniki są chętnie wykorzystywane w sytuacjach, gdy zawodzą standardowe metody usuwania zabrudzeń. Do czyszczenia chętnie wykorzystywana jest m.in. benzyna ekstrakcyjna, która będzie niezwykle przydatna podczas prac wykończeniowych czy remontowych. Oprócz czyszczenia, kolejnym zadaniem benzyny ekstrakcyjnej jest również rozcieńczanie lakierów i farb. Nie tylko jest chętnie stosowana w warsztatach samochodowych, ale również gospodarstwach domowych. Benzyna ekstrakcyjna skutecznie pozbędzie się zaschniętej farby, jak również tłuszczu czy nawet smoły.

Najpopularniejsze rozpuszczalniki w ofercie

Oprócz benzyny ekstrakcyjnej, jednym z najpopularniejszych rozwiązań dostępnych w ofercie są produkty specjalistyczne. W procesie tworzenia wspomnianych rozwiązań skorzystano z nowoczesnej formuły, w której ograniczono zawartość związków aromatycznych. Nie tylko świetnie nadają się do miejscowego odtłuszczenia przed malowaniem, ale również znają zastosowanie po zakończeniu prac o charakterze malarskim.

Zobacz, jakie akcesoria możesz znaleźć w bogatej ofercie sklepu internetowego Centrum Targowa!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 446 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-05
Produkt zgodny z zamówieniem. Szybka dostawa. Polecam sklep
2024-05-27
Ok
pixelpixel