Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkurzacze budowlane / przemysłowe do pyłu

( ilość produktów: 2 )

Odkurzacz przemysłowy

Odkurzacz to niezastąpione urządzenie do utrzymania czystości w domach, mieszkaniach czy biurach. Zasysanie powietrza wraz z zabrudzeniami stało się najbardziej docenianym sposobem sprzątania podłóg, dlatego tak gwałtownie wzrosła liczba stosowanych technologii, rodzajów silników oraz modeli. Aby szybko poradzić sobie z pyłem, kurzem lub wiórkami, dla branż takich jak budownictwo, wykończenia i remonty, stolarka oraz wiele innych, zaprojektowane specjalne odkurzacze przemysłowe o dużej mocy ssania i zwiększonej odporności na zatykanie. Stosowane są również przez profesjonalne firmy sprzątające.

Odkurzacz przemysłowy do pyłu

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe do zasysania pyłu dzielą się na trzy podstawowe klasy:

  • L — stosowane do usuwania pyłów stolarskich, piasku, drobnego żwiru lub ziemi;
  • M — używane do odkurzania bardzo groźnych dla zdrowia pyłów powstałych ze szlifowania drewna, betonu, gipsu, wypełniaczy oraz farb czy lakierów. Ich wypróżnianiem zajmują się specjalnie przeszkolone ekipy wyposażone w środki ochrony osobistej;
  • H — odkurzacze do pracy w ekstremalnie trudnych warunkach. Wyposażone w najdokładniejsze filtry HEPA i ULPA, korzysta się z nich podczas sprzątania niklu, ołowiu, pleśni, azbestu, włókna szklanego oraz innych pyłów niebezpiecznych.

W zależności od stopnia zapylenia i wpływu na zdrowie człowieka stosowane są filtry o odpowiednio dostosowanej mocy oczyszczania zasysanego powietrza. Odkurzacze przemysłowe do pyłu różnią się od siebie pojemnością zbiornika oraz długością kabla, dlatego przed zakupem warto zastanowić się nad tym, który model będzie najlepszy w codziennym użytkowaniu.

Odkurzacz budowlany  wybierz najlepszy!

Podczas pracy na budowie nie bez znaczenia jest regularne sprzątanie powierzchni. Tylko szybkie i dokładne zasysanie pyłów pomaga uchronić gotowe pomieszczenia przed zabrudzeniem, a pracowników przed wdychaniem szkodliwych drobin tynku czy betonu. Decydując się na zakup profesjonalnego odkurzacza przemysłowego, masz gwarancję długiego użytkowania oraz zapewnioną wydajność urządzenia. Niektóre modele wyposażono w system pracy na mokro, co znacznie ułatwia sprzątanie pomieszczeń budowlanych lub magazynowych. Jeśli masz pytania dotyczące odkurzaczy budowlanych — skontaktuj się z nami!

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 434 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-09
Napisać obsługa super to za mało. Miła kompetentna też mało. Zamówienie złożone po południ a na drugi dzień o 9ej rano kurier pukał do drzwi. Dziękuję
2024-05-03
Wszystko na czas i zgodnie z oczekiwaniami
pixelpixel