Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czym kierować się przy wyborze agregatu prądotwórczego?

2022-07-15
Czym kierować się przy wyborze agregatu prądotwórczego?

Dodatkowe zasilanie jest niezbędne nie tylko tam, gdzie realnie ma dostępu do sieci elektrycznej, ale także w domach jednorodzinnych i instytucjach, w przypadku niespodziewanej awarii prądu. Agregaty prądotwórcze wykorzystywane są podczas organizacji imprez plenerowych, na placach budowy, podczas remontów, w mobilnych punktach gastronomicznych, podczas prac w ogrodzie oraz w wielu innych sytuacjach. Właśnie dlatego przed zakupem urządzenia, należy dokładnie zastanowić się, jaki model będzie najlepszy.

 

Agregat prądotwórczy prąd generator
Agregat mobilny – wygoda użytkowania

Agregaty wyposażone w koła i rączki ułatwiające przenoszenie doskonale sprawdzą się tam, gdzie liczą się częste zmiany lokalizacji urządzenia. Trwała obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne to kolejna zaleta generatorów używanych w takich branżach jak budownictwo, organizacja eventów plenerowych czy rolnictwo. Benzynowy agregat SMART o mocy do 7500W umożliwia podłączenie nawet wrażliwych sprzętów – między innymi komputerów czy telefonów. Pojemny zbiornik umożliwia kilkugodzinną pracę bez konieczności ciągłego dolewania paliwa, a duże, wygodne koła usprawniają transport generatora.

Agregat prądotwórczy SMART SM-01-9000 7500W Czterosuwowy

Moc generatora – wybierz mądrze


Na rynku dostępnych jest wiele modeli agregatów prądotwórczych o różnych parametrach. Oprócz wygody użytkowania i wydajności, konieczne jest dobranie odpowiedniej mocy do liczby zasilanych elementów podczas pracy. W zależności od tego możesz zasilić elektronarzędzia lub uruchomić kuchenkę indukcyjną w domu jednorodzinnym.

Agregat prądotwórczy 1500W KRAFT&DELE generator 12/230V KD146

Poziom hałasu

Wielogodzinne przebywanie w otoczeniu głośnych urządzeń może być nie tylko niekomfortowe, ale wręcz niebezpieczne dla zdrowia. Jeśli planujesz zasilać generatorem punkt gastronomiczny czy remontowany lokal, wybierz model agregatu prądotwórczego wyposażonego w funkcję ECO, obniżającą hałas, lub wyposażony w inny tryb, który pozwoli na funkcjonowanie ludzi w otoczeniu włączonego generatora. Jednym z takich urządzeń jest agregat prądotwórczy inwertorowy SMART.

Agregat prądotwórczy inwentorowy SMART SM-01-3000INV 3000W


Jeśli chcesz poznać więcej zalet agregatów z Centrum Targowa, sprawdź naszą ofertę!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 430 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-11
Polecam zakupy w sklepie.
2024-02-19
Ok
pixelpixel